top of page

REFERANSLARIMIZ

Adsız tasarım (73).png

ALV Kimya San. Tic. A.Ş.

Uras holding bünyesinde yer alan ALV Kimya akrilik polimer üretimi yapmaktadır. Genel merkezi İstanbul'da fabrikası ise Tekirdağ'dadır. Üretiminin yüzde doksanını 35'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. 

Adsız tasarım (68).png

Proskem Kimyevi Maddeler A.Ş.

Kimya sektöründe uzun yıllar global firmalarda üst düzey yöneticilik yapmış olan kişiler tarafından 2020 yılında kurulan Proskem Kimyevi Maddeler Yapıştırıcı hammaddelerinden, Boya hammaddelerine; Hijyen hammaddelerinden, Baskı mürekkepleri hammaddelerine kadar uzanan geniş bir tedarik ağına mevcuttur.

o (2).png

Süha Sevin Consulting

Süha Sevin Consulting,  20 yılı aşkın sürede Henkel, Dupont gibi bir çok global şirkette orta ve üst düzey yöneticilik tecrübesi bulunan Süha Sevin tarafından hızla değişen dünyada yaşayan ve sürdürülebilir şirketler yaratmak amacı ile kurulmuştur.

Adsız tasarım (69).png

Yavuz Mühendislik ve Müşavirlik

2013 yılında Sakarya'da kurulan Yavuz Mühendislik ve Müşavirlik Türkiye'nin 81 iline Zemin Etüdü, Su Sondajı, Tarımsal Amaçlı Su Sondajı, Su Arama, Jeofizik Araştırmalar ve Danışmanlıklar, Maden Arama, Dalgıç Pompa Çalışmaları, Kuyu Ruhsatlandırma hizmeti sağlamaktadır. 

indir (2).png

Uras Kimya A.Ş.

Uras Kimya konvansiyonel ve dijital baskı için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Şirket aynı zamanda tekstil baskı sektörü için yardımcı kimyasallar da üretmektedir.

Uras Kimya, global pazarda ihracat ağını sunduğu yüksek kaliteli ürünlerle 29 ülkeye genişletmiştir. Uras Kimya kendi boyasını, hammaddesini ve binderlerini üretme kapasitesine sahip az sayıda güçlü üreticiden biri olarak sektörde öncü konumundadır.

artist (6).png

Dekorlim Peyzaj ve Dekorasyon Ürünleri A.Ş.

Dekorlim, yaratıcılığın ve estetiğin bir araya geldiği hafif beton ürünlerin tasarlandığı ve üretildiği bir markadır. Genç bir girişimcinin vizyonuyla doğan bu marka, hafif betonun eşsiz özelliklerini kullanarak dekoratif saksılar, sehpa ve masa tasarımları ile ateş çukurları gibi benzersiz ürünler üretmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin!

Sizin için buradayız. Telefon, mail veya sosyal medya kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page